Podrobnější hledání

Nabídka práce - Montážní operátor - Lovosice

Volné místo v oboru Montážní dělníci mechanických zařízení

Místo výkonu práce: Průmyslová č.p. 1165, 410 02 Lovosice 2.

Náplň práce

o Montáž komponentů do automobilů

Požadujeme

o ZŠ, SOU

o Manuální zručnost

o Vysoké pracovní nasazení

o Spolehlivost, pozornost, pečlivost

Nabízíme

o odpovídající platové ohodnocení

o zaměstnanecké benefity (dotované stravování, bonus za docházku, příspěvky na penzijní a životní pojištění, příspěvky na rehabilitaci, dovolená navíc.....)

o 2 a 3 směnný provoz:

2. směnný provoz: ranní 5.25 - 13.40.hod.

odpolední 13.45 - 22.00 hod.

3. směnný provoz: ranní 6.00 - 14.00 hod.

odpolední 14.00 - 22. 00 hod.

noční 22.00 - 6.00 hod.

Tato pracovní pozice je vhodná i pro absolventy.

Způsob kontaktování zaměstnavatele telefonicky nebo emailem. Pro uchazeče s písemnými doporučenkami je vyhrazeno každé úterý od 13.00 - 13.30 hod.

Třísměnný provoz

Firma:
TRCZ s.r.o.
Lovosice
Průmyslová 1165
410 02
Lovosice

Kontaktní osoba:
Jaroslava Matoušková
tel: +420 416 421 201
e-mail: jaroslava.matouskova@trcz.cz

Místo práce: Lovosice

Nástup od: 01.12.2017