Nabídka práce - Strážný-á,,Ostraha hlídaného parkoviště - Praha

Volné místo v oboru Pracovníci ostrahy, strážní

Popis:

Místo výkonu práce: Na Chobotě,Praha-Řepy

Kontakt: Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb@subday.cz

Leoš Peteřík tel.775 887 403,email : leos.peterik@subday.cz

Přijímame starobní i invalidní důchodce OZP

NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK !!!!!

Velmi zajimavá finanční odměna v poměru odvedená práce/plat.

Velmi zajimavá hodinová mzda/odvedená práce.

Pravidelné vyplácení mzdy.

Řádná pracovní smlouva.

Jistota dlouhodobé jistoty spolupráce

Náplň práce:

• Zodpovědná.ale nenáročná prace

• Ochrana a ostraha majetku klienta

• Komunikace s klientem – poskytování potřebných informací a služeb

• Udržování čistoty na pracovišti a vybavení střeženého objektu

• Obsluha brány vjezdu a výjezdu vozidel

• Jednoduchá administrativa

• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

Očekáváme:

- spolehlivé, odpovědné a slušné jednání

- chuť pracovat

- výpis z rejstříku trestů

Přesné umistění mista vykonu prace naleznete v odkazu URL adresa pro další informace

Nepřetržitý provoz

Firma:
Rezidentní parkoviště Na Chobotě,Praha 6
Praha

Praha

Kontaktní osoba:
Martin Hrb
tel: +420 775 859 595
e-mail: martin.hrb@subday.cz

Místo práce: Praha

Nástup od: 18.12.2017