Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Operátoři stroje - Štěnovice

Volné místo v oboru Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování

Popis:

Místa výkonu práce: Štěnovice, Plzeň, Praha, Úherce (Nýřany).

Doprava z Plzně.Náplň práce: obsluha kompletační nebo balící linky. Zodpovědnost za: základní nastavení stroje, výměnu formátovacích dílů, kontrolu kvality/kvantity komponentů ke kompletaci a finálních produktů, správné hlášení do počítačových systémů, vedení menšího týmu pomocníků (1-4 lidé), údržbu stroje a úklid pracoviště.

Požadavky: základní počítačové dovednosti, chuť k práci s technikou a technické myšlení, týmový duch, schopnost samostatné práce a rozhodování, velké pracovní nasazení, pečlivost, spolehlivost, přesnost, zodpovědný přístup k práci, výhodou je technické vzdělání nebo praxe s obsluhou strojů. Možné také pro absolventy a OZP.

Nabízíme: práci v přátelském kolektivu, vzdělávací a jazykové kurzy zdarma, dotované stravování, roční odměny až do výše jednoho měsíčního platu, produkty zákazníků SONY DADC za zvýhodněné ceny (CD, DVD, BD, PS), příspěvek na penzijní připojištění, dovolená navíc, zvýhodněné telefonní tarify od T-mobile, placené přesčasy a možnost jejich vybírání formou náhradního volna, možnost účasti na firemních akcích (Vánoční večírek, Rodinný den, sportovní akce), vstupenky na fotbal, abonentky do divadel, benefitní program Benefit Plus, speciální sezonní bonusy, pěkné vánoční dárky, Vánoční tombola o SONY elektroniku

Kontakt v pracovní dny od 9:00 do 17:00 na uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailu.

Čtyřsměnný provoz

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
Sony DADC Czech Republic, s.r.o.
Štěnovice
Dobřanská 545
332 09
Štěnovice

Kontaktní osoba:
Dana Vachrlonová
tel: +420 377 162 422
e-mail: dana.vachrlonova@sonydadc.com

Místo práce: Štěnovice

Nástup od: 12.06.2018