Podrobnější hledání

Nabídka práce - SKLADNÍK/-ICE, DĚLNÍK/-ICE - Náchod

Volné místo v oboru Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Pracovní náplň: odpovědnost za správné vychystání a příjem zboží podle výdejek/příjemek, provádění pravidelných i mimořádných inventur zboží a materiálu ve skladu, zabezpečování nakládky, vykládky zboží na dopravní prostředky.

Požadavky: minimální vzdělání - SOU s výučním listem, fyzická zdatnost, ochota pracovat na 2 směny, výhodou oprávnění a praxe na ručně vedené VZV a praxe ve skladovém hospodářství (není podmínkou), výpis z rejstříku trestů.

Zaměstnavatel nabízí: zajímavou práci a zázemí stabilní společnosti s řadou zaměstnaneckých benefitů - prémie, 13. mzda ve výši 50% a 14. mzda ve výši 100% hrubé mzdy, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, dovolenou navíc v rámci věrnostního systému, pravidelnou pracovní dobu v 2 směnném provozu, podnikové stravování + příspěvek na stravování ve výši 55%, občerstvení na pracovišti, stálé pracovní místo, komplexní zaškolení, vzdělávací kurzy, firemní akce, přátelský kolektiv, další zaměstnanecké benefity.

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail: zamestnani@wimex.eu a do předmětu uveďte název pozice.

Dvousměnný provoz

Firma:
WIMEX s.r.o.
Náchod
Broumovská 72
547 01
Náchod

Kontaktní osoba:
Simona Vajsarová
tel:
e-mail: zamestnani@wimex.eu

Místo práce: Náchod

Nástup od: 13.10.2017