Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Specialista zákaznické/technické podpory (se znalostí ruského a anglického jazyka) - Customer Advisor (with Russian a English knowledge) - Praha

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce: Praha

znalost R.J. Aktivní , A.J. pokročilý

Náplň práce: technická podpora pro zákazníky se smart phony a s podobnými technickými zařízeními, výhodou pracovní zkučenosti z call centra

Kontaktní osoba: Vorobyová Alexandra, tel.: 777488375,

e-mail: Alexandra.Vorobyova@xerox.com

Pracovní úvazek : plný, PP na 1 rok

Náplň práce: Jako specialista zákaznické/technické podpory, budete zodpovědný za vstřícnou a efektivní telefonickou komunikaci se zákazníky, kteří na na Vás budou obracet s technickými dotazy týkající se chytrých telefonů, tabletů a dalších telekomunikačních zařízení. Budete zpravidla prvním kontaktem

pro zákazníky volající do našeho kontaktního centra.

Poskytováním technické podpory pro naše zákazníky se budete snažit o splnění jejich očekávání při každém hovoru.

Jako člen týmu zákaznické/technické podpory budete vždy prezentovat společnost v pozitivním světle a vhodně vyřizovat citlivé dotazy.

Požadujeme: znalost ruského jazyka na úrovni rodilého mluvčího, komunikativní znalost anglického jazyka, dobré komunikační schopnosti, orientace na zákazníka, snahu učit se.

Zkušenosti z kontaktního, zákaznického centra výhodou.

Nabízíme: zázemí silné a stabilní společnosti; příjemné pracovní prostředí a kolektiv; vstupní školení zaměřené na procesy, produkty a komunikaci. Následně pak průběžná odborná školení; příležitost profesního i osobního růstu; moderní pracoviště v Praze blízko stanice metra B.

Pracovní hodiny: 8 hodin denně, 5 dní v týdnu (postupné nástupy na směny, směny mezi 6:00 a 22:00 hod od pondělí do neděle).

Poznámka ke mzdě: během 3-týdenního školení: 15.000,-Kč/měs. Od ukončení školení do konce zkušební doby (cca. dalších 10 týdnů): 19.000,- Kč/měs. Po ukončení zkušební doby: 21.000,- Kč/měs.

V případě povýšení do náročnějšího, více technicky zaměřeného oddělení (druhého úrovně zákaznické/technické podpory) - navýšení na 23.500,- Kč/měsíčně.

Po roce práce je možné individuální navýšení mzdy v návaznosti na roční vyhodnocení dle výsledků práce.

Místo práce: Praha


Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: