Podrobnější hledání

Nabídka práce - Pracovník do kuchyně - Dubenec

Volné místo v oboru Pomocníci v kuchyni

Popis:

PRACOVNÍK DO KUCHYNĚ

Náplň práce:

· ruční a strojová v ýroba knedlíků a dalších produktů

· příprava těsta

· plnění knedlíků náplněmi

· vaření knedlíků

· příprava knedlíků k expedici

· úklid pracoviště, strojů a zařízení

Požadujeme

• spolehlivost, pečlivost, pracovitost

• aktivní přístup

• manuální zručnost

• odpovídající zdravotní stav (práce ve stoje)

• ochotu pracovat ve dvousměnném provozu

• flexibilitu (není pevná pracovní doba)

- praxe v oboru není podmínkou

Nabízíme

· práci na HPP, VPP, brigády

· pracoviště v Dubenci u Dvora Králové nad Labem

· odpovídající mzdové ohodnocení (13 000,- až 15 000,- Kč/měsíc hrubého)

· zajištěná doprava ze Dvora Králové a Jaroměře

· volné soboty - krátký/dlouhý týden (volné dva prodloužené víkendy v měsíci)

V případě Vašeho zájmu nám prosím zašlete svůj životopis, příp. volejte na tel. 777 098 140

(Vladislav Hynek), vladislav.hynek@knedlikarna.cz

Firma:
Jaroslava Hynková- pracoviště Knedlíkárna Dubenec
Dubenec
37
544 55
Dubenec

Kontaktní osoba:
Vladislav Hynek
tel: +420 777 098 140
e-mail: vladislav.hynek@knedlikarna.cz

Místo práce: Dubenec

Nástup od: 11.12.2017