Nabídka práce - SERVISNÍ PORADCE - PŘIJÍMACÍ TECHNIK VW (JUNIOR) - České Budějovice

Volné místo v oboru Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení

Pracovní náplň: činnost na příjmu oprav, kontrola provedené práce, dodržování termínů oprav, kompletace zakázek.

Požadujeme: ŘP sk. B, praxe v oboru, svědomitost, pečlivost, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme: nadstandardní odměny v závislosti na kvalitě odvedené práce, firemní oblečení, mobil stravenky, školení u importéra vozů, firemní akce, aj.

Pružná pracovní doba

Firma:
CB Auto a.s.
České Budějovice
M. Horákové 1477
370 05

Kontaktní osoba:
Dalibor Kosík DiS.
tel:
e-mail: kosik@cb-auto.cz

Místo práce: České Budějovice

Nástup od: 12.09.2017