Podrobnější hledání

Nabídka práce - Operátor ve výrobě - Mýto

Volné místo v oboru Montážní dělníci mechanických zařízení

Popis:

Místo výkonu práce: Plzeňská 601, Mýto v Čechách

Náplň práce: montáž chladících a mrazících boxů. Pracovní prostředí: čistá a zdravotně nezávadná práce v nehlučném prostředí výrobní haly

Požadujeme: min. základní vzdělání, časovou flexibilitu, zodpovědnost

Nabízíme platové ohodnocení od 20.000 Kč/měs., docházkový bonus až 2.000 Kč/měs., zaměstnání ve stabilní společnosti,25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou Flexi pasy, závodní stravování, příspěvek na životní pojištění , svoz zaměstnanců z vybraných lokalit.

Kontakt: Kárová Iveta, tel.: 371 877 725, e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz

Třísměnný provoz

Firma:
Carrier Refrigeration Operation Czech Republic s.r.o./Mýto
Mýto
Plzeňská 601
338 05
Mýto

Kontaktní osoba:
Iveta Kárová
tel: +420 371 877 725
e-mail: iveta.karova@carrier-ref.cz

Místo práce: Mýto

Nástup od: 25.01.2018