Nabídka práce - Operátor/ka výroby slévárna - Stráž pod Ralskem

Volné místo v oboru Manipulační dělníci ve výrobě

Náplň práce: odlévání odlitků tlakovým litím dle předepsané technologie, činnosti na technickýxh zařízeních.

Požadujeme: USO vzdělání technického směru (není podmínkou je výhodou)samostatnost, pečlivost, rozhodnost.

Nabízíme: prémie za splnění výrobního plánu, dobře placenou práci, zázemí rychle se rozvíjející české firmy, zajímavou práci v perspektivním oboru, pracovní poměr z počátku na dobu určitou, po zaučení a úspěšném zapracování lze změnit na dobu neurčitou, firemní akce, za odpracované roky dovolená navíc.

Vhodné i pro absolventy.

1. kontakt pouze e-mailem!

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Luhov 1, Stráž pod Ralskem

Nepřetržitý provoz

Firma:
Alupress s.r.o. - Pracoviště Stráž pod Ralskem
Stráž pod Ralskem

471 27

Kontaktní osoba:
Petr Bartoš
tel: +420 735 173 400
e-mail: bartos@alupress-sro.cz

Místo práce: Stráž pod Ralskem

Nástup od: 06.12.2017