Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technolog/technoložka - Sedlčany

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Popis:

Pozice: technolog / technoložka

Požadavky:

práxe v oboru min 2 roky, znalost technologie lisování a svařování kovů,technický přehled, výhodou znalost ISO 9001,ISO 14001, ISO TS 16949.

Náplň práce:

zpracování technologických postupů výrobků dle požadavků výroby a zákazníků. Příprava a zpracování kalkulace výrobků, zpracování technologických postupů a kusovníků pro nabídková řízení, vyhodnocování efektivity výroby. Požadavky: SŠ vzdělání technického směru, znalost Aj, Nj výhodou. Orientace v technické dokumentaci/výkresech, dobrá znalost práce na PC (MS Office), dobré organizační schopnosti, pečlivost, spolehlivost a samostatnost, ŘP skup. B

- po zaučení a osvědčení možný platový postup a doba neurčitá

- pracovní doba 37,5 h. týdně,

Nástup možný ihned. Mzda: 25 000,- Kč

Kontakt:Černá Alena, tel.: 724 026 200, e-mail: cerna@elkonk.cz

Místo výkonu práce:Elko Nový Knín, výrobní družstvo prov. Sedlčany, Na Červeném Hrádku č.p. 766, Sedlčany

Firma:
Elko Nový Knín, výrobní družstvo prov. Sedlčany
Sedlčany
Na Červeném Hrádku 766
264 01
Sedlčany

Kontaktní osoba:
Alena Černá
tel: +420 724 026 200
e-mail: cerna@elkonk.cz

Místo práce: Sedlčany

Nástup od: 14.07.2017