Nabídka práce - Projektový manažer / Vedoucí vývojových projektů - Fryčovice

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti strategie a politiky organizací

Popis:

A11 14/7/2017

Náplň práce:

• vede vývojové projekty

• řídí finanční zdroje projektu

• provádí sestavení, vedení a koordinaci vývojového týmu a všech útvarů v průběhu realizace projektu

• provádí analýzu a řízení rizik a příležitostí v projektu

• spolupracuje při tvorbě vstupních analýz předmětu a cílů projektu

• řídí a kontroluje zpracování kompletní dokumentace k projektu

• provádí reporting stavu, průběžného a závěrečného vyhodnocení projektu

Požadavky:

• min. SŠ vzdělání, nejlépe strojírenského směru

• min. 2 roky praxe s vedením projektů

• znalost čtení výkresové dokumentace,

• základní znalosti z oblasti konstrukce a technologie

• AJ na komunikativní úrovni výhodou

• ŘP skup. B

• znalost MS Office

Nabízíme:

• možnost realizace a osobního růstu

• perspektivní a zajímavou práci v úspěšné dynamicky se rozvíjející společnosti

• práce v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu a pracovním prostředí

• dovolená navíc

• sick days

• dotované závodní stravování

• penzijní připojištění

• sportovní a společenské akce

• zvýhodněný mobilní tarif

• finanční odměny při životních a pracovních jubileích

• odměnu za dárcovství krve

• zákonné, odborné a jazykové vzdělání

Kontakt viz výše.

Firma:
BORCAD cz s. r. o.
Fryčovice
673
739 45
Fryčovice

Kontaktní osoba:
Navrátilová Lenka
tel: +420 558 640 636
e-mail: navratilova@borcad.cz

Místo práce: Fryčovice

Nástup od: 01.06.2017