Nabídka práce - Návrhář úpletů, výrobků - konstruktér - Strakonice

Volné místo v oboru Průmysloví a produktoví designéři, módní návrháři

POŽADAVKY: vzdělání středoškolské se zaměřením na textil nebo design, znalost pletařských vazeb, obsluha pletacích strojů nebo znalost tvorby střihů, vysoká míra samostatnosti, produktivita a loajalita

Náplň práce: design a konstrukce nových úpletů a výrobků. Aktivní účast na produktovém vývoji a inovaci.

Mzda: od 20.000,- Kč hrubého

Pracovní doba od 6-14:30hod.

KONTAKT: Volf M., e-mail: volf.martin@moira.cz

Firma:
MOIRA CZ, a.s. - pracoviště Strakonice
Strakonice
Kochana z Prachové 121
386 01
Strakonice

Kontaktní osoba:
M. Volf
tel:
e-mail: volf.martin@moira.cz

Místo práce: Strakonice

Nástup od: 17.07.2017