Podrobnější hledání

Nabídka práce - Řidič vysokozdvižného vozíku a RT - Plzeň

Volné místo v oboru Řidiči vysokozdvižných vozíků

Popis:

Náplň práce:

- manipulace s materiálem (zaskladňování a nakládka materiálu vysokozdvižným vozíkem)

- práce se čtečkou a skenerem

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k práci

- předchozí pracovní zkušenosti na obdobné pozici výhodou a zkušenosti s retrakem velmi vhodné

Nabízíme:

- zázemí stabilní zahraniční společnosti.

- nástupní mzda 17.600 Kč, pohyblivé složky mzdy do výše 6.500 Kč

- 5 týdnů dovolené

- stravenky 90 Kč/směna - PLNĚ HRAZENÉ ZAMĚSTNAVATELEM

- příspěvek na dopravu

- navýšený příplatek za práci o víkendu

- každoroční zvyšování mzdy

ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL: hr@fujitrans.cz, v odpovědi uveďte název pracovní pozice. Pokud životopis nemáte, kontaktujte nás na tel. 378 229 632 a domluvíme se individuálně.

Prosíme uchazeče, aby si o termín schůzky volali předem.

Třísměnný provoz

Firma:
FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka, Plzeň
Plzeň
Podnikatelská 1194
301 00
Plzeň

Kontaktní osoba:
Denisa Wencelová
tel: +420 378 229 620
e-mail: hr@fujitrans.cz

Místo práce: Plzeň

Nástup od: 10.06.2019