Podrobnější hledání

Nabídka práce - Stavbyvedoucí - Kojetín

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

komplexní řízení stavebních zakázek, zodpovědnost za výsledek dané realizace, odpovědnost za plnění předmětu a termínů dle SOD, koordinace a spolupráce s dodavateli, jednání s investory

Požadujeme:

SŠ/VŠ stavebního nebo strojírenského směru,praxe na obdobné pozici min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B, MS OFFICE, časová flexibilita, výborné organizační schopnosti

Nabízíme:

zajímavé platové ohodnocení, výkonnostní odměny

Zájemci se mohou hlásit:

- zasláním životopisu (CV) na e-mail: zivotopisy@renosteel.cz;

- telefonicky na čísle 770 149 417 - paní Eva Žůrková

Pružná pracovní doba

Místo práce: Kojetín

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: