Podrobnější hledání

Nabídka práce - Svářečský inženýr IWE/EWE - Česká Lípa

Volné místo v oboru Odborní pracovníci v oblasti kvality systému řízení

Popis:

Pracovní náplň

-Koordinace činností svářečského dozoru – metodické řízení IWS

-Přezkoumání požadavků a technické dokumentace z pohledu svařování

-Definování a správa potřebných kvalifikací postupů, svářečů a svářečských operátorů

-Spolupráce na technologické dokumentaci pro svařování a rovnání, její ověření a uvolnění

-Vytvoření, ověření a uvolnění WPS a obecných instrukcí ke svařování a rovnání

-Dozor procesu před, během a po svařování a rovnání

-Spolupráce v rámci projektového týmu

Požadujeme

-Ukončenou VŠ technického směru

-AJ na komunikativní úrovni

-Kvalifikace IWE / EWE

-Zkušenosti s požadavky na jakost při tavném svařování kovových materiálů dle EN ISO 3834

-Znalosti a zkušenosti s úkoly a odpovědnostmi svářečského dozoru dle EN ISO 14731

-Znalost práce na PC (Word, Excel, PowerPoint)

-Samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost

Nabízíme

-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti

-Možnost dalšího profesního růstu

-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)

-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za zlepšovací návrhy

-Roční výkonnostní odměnu

-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce

-Dotované závodní stravování

-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce

-Sportovní a kulturní aktivity

-Zvýhodněné mobilní tarify

-Flexibilní pracovní dobu

Kontakty

-Strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: vase.prace@cz.transport.bombardier.com

-Telefon na personální oddělení: 487 802 607 nebo: 487 802 602, mobil č.: 778 421 464

Firma:
Bombardier Transportation Czech Republic, a. s.
Česká Lípa
Svatopluka Čecha 1205
470 01
Česká Lípa

Kontaktní osoba:
Michaela Knazovič Mádlová
tel: +420 487 802 607/602
e-mail: michaela.knazovic_madlova@rail.bombardier.com

Místo práce: Česká Lípa

Nástup od: 10.11.2017