Nabídka práce - PROJEKTANT/KA POZEMNÍCH STAVEB - Frýdek-Místek

Volné místo v oboru Inženýři projektanti, konstruktéři v ostatních oborech

Popis:

A16 a:13/2/2018

Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek 7:30-15:00 hod., nebo 8:00-15:30 hod.

Společnost INPROS F-M, s.r.o. hledá zaměstnance na pozici samostatný projektant pozemních staveb.

Náplň práce:

- zpracování projektové dokumentace (DUR, DSP, DPS) v programu AutoCAD, koordinace zpracovatelů jednotlivých částí projektu, inženýrská činnost.

Požadavky:

- SŠ, VŠ vzdělání stavební, i absolvent, znalost práce na PC (AutoCAD, Word, Excel), samostatnost, zodpovědnost, řidičský průkaz skupiny B.

Nabízíme:

- stabilní společnost, slušné finanční ohodnocení s motivační složkou, možnost osobnostního i profesního růstu, nástup možný ihned

V případě zájmu nás emailem kontaktujte na: inprosfm@inprosfm.cz

www.inprosfm.cz

Firma:
INPROS F-M, společnost s ručením omezeným
Frýdek-Místek
28. října 1639
738 01

Kontaktní osoba:
Ing. Ivan Bedrunka
tel: +420 602 741 751
e-mail: bedrunka@inprosfm.cz

Místo práce: Frýdek-Místek

Nástup od: 13.02.2018