Podrobnější hledání

Nabídka práce - TECHNOLOG - KONSTRUKTÉR - Písek

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Náplň práce: zpracování cenových nabídek, tvorba technologických postupů a materiálových rozpisek, vývoj a konstrukce nových produktů

Požadavky: AJ/NJ, AUTOCAD, Inventor aj., praxe min. 3 roky, znalost konstrukčních nástrojů FMAE, QFD, flexibilita, samostatnost, zodpovědnost

Nabízíme: příspěvek na dopravu, stravování, penzijní či životní pojištění, 5 týdnů dovolené

Kontakt na tel. 382 206 239 (8:00-14:00 hod.) , e-mail: i.mikolaskova@bak-pisek.cz.

Pružná pracovní doba

Firma:
B a K production s.r.o.
Písek
Ke Statku 18
397 01
Písek

Kontaktní osoba:
Bc. Iveta Mikolášková
tel: +420 382 206 239,734 852 556
e-mail: i.mikolaskova@bak-pisek.cz

Místo práce: Písek

Nástup od: 13.07.2017