Podrobnější hledání

Nabídka práce - DOUČUJÍCÍ (DPP) - Frýdek-Místek

Volné místo v oboru Ostatní učitelé pro osoby se spec. potřebami

Popis:

A11 (DPP) 17/7/2017

Pracovní náplň:

Jedná se o doučování v rodinách dětí, které navštěvují 1. a 2. stupeň základní školy, v sociálně či kulturně slabých rodinách, na území města Frýdku-Místku. Doučování probíhá 2 - 3krát týdně, záleží na domluvě s rodiči dítěte a jeho potřebnosti. Rozmezí doučování 1,5 - 2 hodiny v odpoledních hodinách.

Požadujeme:

- alespoň středoškolské vzdělání,

- student sociální činnosti, pedagogické činnosti výhodou,

- znalost z předmětů angličtina, matematika, fyzika, chemie,

- schopnost umět vysvětlit látku,

- trpělivost

- flexibilitu v odpoledních hodinách

Nabízíme:

- odměnu 100,- Kč/hod,

- nástup ve školním roce 2017/2018

- pravidelné supervize doučovatelů

- vhodné jako přivýdělek pro studenty, osoby na rodičovské dovolené.

Životopis můžete doručit do 15.08.2017 na email: lenka.sebestova@charitafm.cz

Pružná pracovní doba

Firma:
Charita Frýdek - Místek - Centrum Pramínek
Frýdek-Místek
Míru 1344
738 01

Kontaktní osoba:
Mgr. Lenka Šebestová
tel:
e-mail: lenka.sebestova@charitafm.cz

Místo práce: Frýdek-Místek

Nástup od: 01.09.2017