Podrobnější hledání

Nabídka práce - provozní elektrikáři - Karviná

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Způsob kontaktu:

Poradenské centrum OKD, tř. Osvobození 1721/9, Karviná

PO, ST 8:00 - 16:00 hod.; ÚT, ČT 8:00 - 14:00 hod.; PÁ zavřeno

Náplň práce:

- min. vyučení v elektrotechnickém oboru, platná vyhláška 50/1978 Sb., §6

- praxe v oboru alespoň 1 rok

- dobrý zdravotní stav

- ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost

V případě zájmu o práci v OKD si připravte:

- životopis

- občanský průkaz

- doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání

- zápočtový list z posledního zaměstnání

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracoviště lokalit závodů Karviná, ČSM, Darkov

Požadavky:

-min. vyučení v elektrotechnickém oboru, platná vyhláška 50/1978 Sb., §6

-praxe v oboru alespoň 1 rok

-dobrý zdravotní stav

-ochota učit se novým věcem, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost

Výhody:

- náborový příspěvek 40 000 Kč

-stabilizující mzdové ohodnocení,

-přídavek na dovolenou a Vánoce,

-5 týdnů dovolené, penzijní připojištění,

-příspěvek na dětské rekreace,

-příspěvek na stravování

Nepřetržitý provoz

Místo práce: Karviná

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: