Podrobnější hledání

Nabídka práce - Optometrista -

Toto volné místo již není aktuální.

Společnost Optik House je stabilní česká rodinná firma bez účasti zahraničního kapitálu. Provozujeme obchodní síť Vaše Optika. Naše firma staví na rodinných hodnotách a osobním, lidském přístupu k našim pracovníkům a klientům. I proto působíme v 50 městech napříč Českou republikou. Jsme tak nablízku svým klientům i zaměstnancům. Klademe důraz na dlouhodobou spolupráci, atraktivní a férovou nabídku služeb a nadstandardní servis.

Očekáváme:

Příjemnou, vstřícnou a komunikativní osobnost

Vysokoškolské vzdělání v oboru optometrie je nutností

Pracovní náplň:

Vyšetření zraku klienta

Aplikace kontaktních čoček

Poskytování rad zákazníkům

Prodej brýlí, kontaktních čoček a jiných optických pomůcek

Vedení administrativy a záznamů klientů

Nabízíme:

Atraktivní finanční ohodnocení zohledňující zkušenosti a prodejní výsledky

Roční navýšení mzdy dle dosažených výsledků

Vysokou podporu na počátku spolupráce

Volné víkendy

Práci pro stabilní českou rodinnou firmu

Unikátní vzdělávací program realizovaný zkušenými interními školiteli v rámci naší Akademie

Podporu obchodního a provozního manažera přímo na pobočce

Možnost kariérního růstu na pozice provozní manažer, nebo obchodní manažer

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů, např. následující volná místa: