Nabídka práce - Stavební technici-přípraváři (administrativní pracovník/ce) - Valašské Meziříčí

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

STAVEBNÍ TECHNICI-PŘÍPRAVÁŘI (ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE)

Nástup možný ihned

POŽADUJEME: SŠ stavebního zaměření výhodou (ale ne podmínkou), ŘP sk. B, znalost MS Office, vhodné i pro absolventy, spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost

NÁPLŇ PRÁCE: příprava staveb, zpracovávání objednávek, poptávky materiálů, kontrola fakturace, dodacích listů apod., zpracovávání závěrečných zpráv

NABÍZÍME: práci ve velké stabilní firmě, nástupní mzdu 18.000 až 22.000,- Kč, smlouva na dobu určitou (zástup za MD) s možností prodloužení na neurčito, jeden týden dovolené nad zákonný nárok, dotovaná strava, 13. a 14. plat

PRVNÍ KONTAKT: telefonicky 605 231 207, e-mailem: robert.plesek@alpine.cz

Místo práce: Valašské Meziříčí

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: