Nabídka práce - Sociální pracovník - specialista zaměstnanosti - Písek

Toto volné místo již není aktuální.

Pro naši organizaci hledáme nového kvalifikovaného sociálního pracovníka na pozici specialisty zaměstnanosti v rámci projektu „Prací za zdravím“ financovaného z OPZ. Cílová skupina naší organizace jsou lidé s duševním onemocněním.

Co požadujeme:

- Dosažené vzdělání dle zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. §110 (vhodné i pro absolventy)

- Řidičský průkaz skup. B

- Vysokou míru empatie

- Samostatnost

- Kreativitu

- Zodpovědnost

- Schopnost zvládat stresové situace

- Pozitivní myšlení

Co nabízíme:

- Pracovní poměr na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou

- Nástupní plat 22.000,- - 24.300,- Kč hrubého

- 25 dní dovolené

- Notebook a mobilní telefon

- Možnost dalšího vzdělávání

Náplň práce:

- Odpovědnost za plnění MI v rámci projektu.

- Vedení vstupních rozhovorů s účastníky projektu.

- Uzavírání Smluv o vstupu do projektu s účastníky projektu.

- Práce s účastníky projektu na vytváření představy o vhodném pracovním uplatnění.

- Vytváření, nebo úprava individuálních plánů práce účastníků projektu.

- Doprovod účastníků projektu na pracovní pohovory nebo přímo na pracoviště.

- Mapování trhu práce, aktivní vyhledávání vhodného pracovního uplatnění pro účastníky projektu.

- Podpora účastníků projektu při jednání se zaměstnavatelem, při vyřizování formalit spojených s nástupem do zaměstnání.

- Pracoviště Písek, Strakonice, Sušice

Místo práce: Písek

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: