Podrobnější hledání

Nabídka práce - HLAVNÍ ÚČETNÍ - České Budějovice

Volné místo v oboru Hlavní účetní

Hledáme hlavní účetní se znalostí všech oblastí účetnictví, daňových zákonů a souvisejících předpisů.

Náplň práce: kompletní vedení účetnictví, zpracování přiznání k DPH, zpracování účetních závěrek, zpracování účetních výkazů, účtování faktur z ČR, z EU a ze 3. zemích, sledování saldokonta dodavatelů a odběratelů, kontrola nákladů a výnosů, zpracování a výpočet cestovních náhrad, příprava podkladů pro auditory a daňové poradce, DPPO, atd.

Požadujeme: SŠ nebo VŠ vzdělání ekonomického směru, praxi v ekonomické oblasti min. 5 let, znalost všech oblastí účetnictví, daňových zákonů s předpisů souvisejících, pečlivost, samostatnost, komunikační schopnosti

Mzda bude upřesněna na základě zkušeností a praxe.

V případě zájmu zasílat nabídky a životopis na e-mail: prac.misto.gw.cb@seznam.cz

Pružná pracovní doba

Firma:
Haišman s.r.o. - ul. Kněžská
České Budějovice
Kněžská 371
370 01

Kontaktní osoba:
Pavel Haišman
tel:
e-mail: prac.misto.gw.cb@seznam.cz

Místo práce: České Budějovice

Nástup od: 14.07.2017