Podrobnější hledání

Nabídka práce - MISTR SKLADU - České Libchavy

Volné místo v oboru Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě

Místo výkonu práce: České Libchavy č.p. 172, 561 14 České Libchavy

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení v případě dobrých prac. výsledků

Náplň práce: zajišťovat provoz sběrného dvora a skladu NO, evidence přijímaných odpadů

Požadavky: řidič VZV, dobré organizační schopnosti, samostatnost a iniciativa, smysl pro pořádek

Nabízíme: stabilní práci v zavedené společnosti s potenciálem dalšího rozvoje, nástup možný ihned, stravné dle zákoníku práce

Kontakt: e-mailem

Firma:
EKOLA České Libchavy s.r.o.
České Libchavy
172
561 14

Kontaktní osoba:
Ing. Miloslav Kadrman
tel:
e-mail: miloslav.kadrman@mariuspedersen.cz

Místo práce: České Libchavy

Nástup od: 17.07.2017