Nabídka práce - Programátor CNC strojů - obchodní referent - Prostřední Bečva

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Požadujeme:

- znalost profese, praxe, vzdělání technického/strojírenského směru

- vyborná znalost programování v softwaru TruTops, AutoPoL, CAD/CAM, orientace

v technické vykresové dokumentaci

- velmi dobré komunikační a vyjednávací dovednosti

- samostatnost, pečlivost, aktivní přístup k řešení svěřených problémů

- schopnost pracovat v týmu

- flexibilita a ochota učit se novým věcem

- loajalita, pracovní nasazení a vize dlouhodobé spolupráce

Náplň práce:

- tvorba cenových nabídek

- samostatné programování CNC strojů v sotwaru TruTops

- příprava podkladů pro výrobu (administrativa)

- korekce komunikace se zákazníkem

- aktivní spolupráce s obsluhou CNC strojů

Nabízíme:

- zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy

- moderní pracovní prostředí

- motivující finanční ohodnocení

- další benefity (stravenky, příspěvky při narození dítěte, svatbě aj.)

První kontakt: telefonicky (odpoledne) nebo emailem.

Místo práce: Prostřední Bečva

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: