Nabídka práce - Vedoucí mikrobiologické laboratoře - Odd. biologických analýz - Plzeň

Volné místo v oboru Ostatní specialisté v oblasti zdravotnictví

Kontaktní osoba a tel.: Semencová Jitka Mgr., tel.: 482 411 652, e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz

Náplň práce:

Vedení mikrobiologické laboratoře, provádění lab. vyšetření a měření (mikrobiologické a biologické rozbory vod, potravin, kontrola sterilizace atd.), zavádění nových metod a jejich validace. Více informací na www.zuusti.cz

Nabízíme: 5 týdnů dovolené + 2 sick days, stravenky

Požadujeme:

VŠ vzdělání přírodovědného směru, biologický obor výhodou. Osvědčení o výkonu zdravotnického povolání - Odborný prac. v lab. metodách a přípravě léč. přípravků - výhodou

Doba určitá s možným následným prodloužením.

Nástup možný ihned.

Firma:
Pracoviště v Plzni:
Plzeň
17. listopadu 1926
301 00
Plzeň

Kontaktní osoba:
Mgr. Jitka Semencová
tel: +420 482 411 652
e-mail: jitka.semencova@zuusti.cz

Místo práce: Plzeň

Nástup od: 17.07.2017