Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - funkční diagnostik - Ráječko

zpět na přehled »

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracoviště: Osvobození 363, Ráječko, 679 02 Rájec-Jestřebí.

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.

Vaším úkolem bude: Provádět identifikaci příčin poruch na deskách plošných spojů, včetně jejich oprav. Odpovídat za kvalitní provedení opravy. Pravidelně reportovat výsledky své práce a upozorňovat na opakované výrobní problémy. Spolupracovat s mistry a ostatními techniky na směně s cílem minimalizovat výrobní defekty.

Co očekáváme od Vás: Elektro a strojní znalosti na úrovni střední školy nebo SOU, uživatelsky MS Office, analytické schopnosti, ochotu pracovat v 12-ti hodinovém směnném režimu (denní, noční), manuální zručnost, dobrý zdravotní stav bez dalších zdravotních omezení, dobrý zrak, znalost pájení. Vzdělání - SOU, ÚSO s vyučením a maturitou nebo ÚSO s maturitou. Možno absolvent/ka.

Pracovní doba 37,5 hod/týden.

Zaměstnanecké výhody: 13. plat, roční bonus dle výkonu, 5 týdnů dovolené, možnost kariérního růstu, příspěvek na závodní stravování, flexibilní benefity - příspěvek na zdraví, sport, kulturu (nárok po roce zaměstnání), finanční benefity - příspěvěk 2% z měs. mzdy na penzijní připojištění nebo životní pojištění/měsíc (nárok po roce zaměstnání).

UCHAZEČI se mohou dostavit OSOBNĚ v pracovních dnech mezi 8.00 - 15.00 hod na recepci v Ráječku (nutné vzít životopis) nebo mohou ZASÍLAT své životopisy na e-mail. adresu: olga.galbova@jci.com nebo VOLAT přímo p. Olga Galbová - tel. 487 807 397 nebo 734 762 589.

Dvousměnný provoz

Místo práce: Ráječko


Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: