Podrobnější hledání

Nabídka práce - MANAŽER-KA VZTAHŮ SE ZÁKAZNÍKY - Dobrá

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti prodeje, marketingu, styku s veřejn.

Popis:

A16

Kdo jsme:

dynamická strat-up společnost se zaměřením na e-commerce hledá do svého týmu manažera vztahů se zákazníky

Náplň práce:

Nastavování interních procesů pro správu a analyzování zákaznické databáze

Řízení chodu kanceláře - jednoduchá fakturace, správa datové schránky, pokladna

Zákaznický marketing - tvorba e-mailingu, facebook

Požadované znalosti a praxe:

Velmi dobrá práce s PC - Excell, iDoklad, PPT, web browser

Zkušenosti z internetové společnosti - eshop, webová aplikace, online databáze

Ochota učit se nové věci

Nabízíme:

Prostředí zajímavé společnosti s moderním produktem - e-marketplace

Možnost rozvoje v oblasti nejnovějších marketingových technologií

Zaměstnanecké výhody:

čtvrtletní odměny po uplynutí 1 roku.

Kontakt na email uvedený viz výše.

Firma:
Artikul system s.r.o.
Dobrá
240
739 51
Dobrá

Kontaktní osoba:
Kristina Bittnerová
tel:
e-mail: kristina.bittnerova@artikulsystem.cz

Místo práce: Dobrá

Nástup od: 14.07.2017