Nabídka práce, volná pracovní místa, nové zaměstnání.
Plný nebo částečný úvazek. V celé ČR.

Práce pro obyčejné lidi.

Rychlá nabídka práce:

Odkazy, které se hodí při hledání práce:Hledaná práce (název práce nebo obor nebo pozice):

Podrobnější hledání

Nabídka práce - Terezín

Volné místo v oboru Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Popis:

Požadujeme: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání popř. středoškolské s maturitní zkouškou obor všeobecná sestra Praxe v oboru 3 roky. Znalost příslušných právních předpisů a schopnost je aplikovat v praxi (zákon 108/2006 Sb., o sociálních službách, zákon č. 372/2011 Sb. O zdravotních službách, standardy kvality poskytování sociálních služeb a další) Osvědčení k výkonu bez odborného dohledu. Znalost vykazování zdravotních výkonů pojišťovnám a jejich fakturace odbornosti 913 výhodou.

Odpovědnost a profesionální přístup k práci Komunikační a organizační schopnosti. Přirozená autorita Kreativita, proaktivita, entuziasmus. Trestní bezúhonnost. Schopnost řešit konflikty. Schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování. Schopnost práce v týmu a vedení lidí.

Nabízíme: pracoviště s moderním zázemím, nadstandardním vybavením a pomůckami pro přímou péči. Práci v příjemném přátelském kolektivu. Práce pro velkou zavedenou zahraniční společnost, která má 80 tis. lůžek v Evropě. Možnost podílet se na zavedení moderních ošetřovatelských postupů, možnost profesního růstu. Podpora vzdělávání, stáže po ČR. Velmi dobré platové podmínky, motivační program. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zaměstnání na ranní směnu. Stravování za velmi výhodných podmínek, domácí kuchyně.

V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: kuhnova@anavita.cz nebo volejte na 601 360 570, osobní setkání v místě výkonu práce: Domov seniorů Kréta, Kréta č. p. 301, Terezín 411 55.

Typ pracovního poměru / úvazku:


Firma:
ANAVITA a.s. - pracoviště Terezín
Terezín
Kréta 301
411 55
Terezín

Kontaktní osoba:
Petra Kühnová
tel: +420 601 360 570
e-mail: kuhnova@anavita.cz

Místo práce: Terezín

Nástup od: 14.07.2017