Nabídka práce - TECHNIK KVALITY SMT/ AUTOMOTIVE - České Budějovice

Volné místo v oboru Strojírenští technici technologové, normovači

Popis pracovní pozice: pravidelná spolupráce se zahraničními zákazníky, spolupráce při řešení reklamací zákazníků a zpracování 8D reportů - automotive zákazníci, spolupráce s útvary technologie, výroby a logistiky, analýza příčin vzniku vad a návrh nápravných opatření, školení operátorů ve výrobě, Provádění interních auditů

Předpoklady: minimálně středoškolské vzdělání technického směru (strojní, elektro), aktivní znalost německého jazyka nebo anglického jazyka, velmi dobré organizační a řídící schopnosti

Požadujeme: víceleté profesní zkušenosti v automobilovém průmyslu, praktické znalosti norem pro systém managementu jakosti TS 16949, ISO 9001, znalost principů 8D, PPAP, APQP, FMEA

znalost SAP R/3 (uživatelská znalost), ochotu cestovat (řidičský průkaz sk. "B"), komunikační schopnosti, zodpovědnost, Znalost IPC norem výhodou

Nabízíme: stabilní místo v silné společnost, zajímavou různorodou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké sociální výhody, příspěvek na dopravu, týden dovolené navíc

Místo pracoviště: České Budějovice

Své nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na výše uvedenou adresu, příp. na eva.fukova@mektec.de.

Firma:
Mektec CZ s.r.o.
České Budějovice
Rudolfovská tř. 204
370 01

Kontaktní osoba:
Eva Fuková
tel:
e-mail: eva.fukova@mektec.de

Místo práce: České Budějovice

Nástup od: 20.07.2017