Podrobnější hledání

Nabídka práce - Zámečník - Slaný

Volné místo v oboru Provozní zámečníci, údržbáři

Popis:

Požadavky:

znalost a praxe ve čtení z technických výkresů

praxe v oboru min. 1 rok, zkušenost s pálením a rovnáním autogenem (ideálně platný svářečský průkaz - metoda 135, příp. 136) - není podmínkou

Platné jeřábnické a vazačské zkoušky výhodou

Náplň práce:

samostatná příprava a sestavení mostních dílců

Nabízíme:

5 týdnů dovolené, 7,5 hod. pracovní dobu,

dotované firemní stravování, prémie za docházku

Telefonický kontakt: Po - Pá 8:00 - 16:00 hod.

Dvousměnný provoz

Firma:
MCE Slaný s. r. o.
Slaný
Netovická 538
274 01
Slaný

Kontaktní osoba:
Marcela Sadílková
tel: +420 312 510 107
e-mail: marcela.sadilkova@mce-hg.com

Místo práce: Slaný

Nástup od: 02.07.2018