Nabídka práce - OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ - FRÝDEK-MÍSTEK (VHODNÉ I PRO OZP) - Frýdek-Místek

Volné místo v oboru Obchodní zástupci

Popis:

A16 a:22/6/2018 (VHODNÉ I PRO OZP) a:9/8/2018

Práce na HPP, pracovní doba pondělí až pátek od 8.00-17.00 hod. Práce vhodná i pro absolventy.

NN rozšiřuje svůj tým!

Máme ambice, stabilní základy a víme jak na to. Pojďte do toho s námi - na Vás záleží!

Proč pracovat v NN?

- na trhu jsme byli první (1991), stále tu jsme a nyní (2017) rozšiřujeme síť kamenných poboček

- pracujeme s nejmodernějšími technologiemi v obchodě a moderní je i naše firemní kultura

- nenecháme Vás v tom - maximálně Vás podpoříme nejen v začátcích

- máme skvělé zázemí regionálních poboček/obchodních míst

Náplň práce:

- správa přidělených stávajících klientů.

- audit pojistných smluv u přidělených klientů.

- komplexní péče o klienty, konzultace, obchodní prezentace, zpracovávání obchodních nabídek.

- realizaci obchodních jednání s potenciálními klienty na základě sjednaných schůzek naším Call centrem.

- vyhledávání nových obchodních příležitostí.

Požadujeme:

- jste schopen velmi dobré komunikace se svými kolegy na pobočkách

- máte zdravé sebevědomí a dokážete aktivně oslovit klienta z naší velké databáze

- máte alespoň maturitu

- už jste na obdobné pozici někdy pracoval

- máte nadšení pro práci s lidmi/pro lidi

- máte odvahu pustit se se zkušeným manažerem do budování něčeho nového

- máte příjemné vystupování a komunikativnost

- fair play, soulad s našimi hodnotami (Srozumitelnost - Péče - Spolehlivost)

Nabízíme:

- fixní plat

- bonusový program

- skutečné finanční zajištění bez stropu, který by omezoval Vaši práci

- moderně vybavenou agenturu nebo obchodní místo blízko Vašeho bydliště - Vaše nové pracoviště

- vedení a podporu zkušeného týmového manažera

- odborné vzdělávání v různých oblastech Vaší profese

Kontakt e-mailem viz výše.

NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - pobočka FM
Frýdek-Místek
tř. T. G. Masaryka 1129
738 01

Kontaktní osoba:
Jiřina Pišťáková
tel: +420 602 600 152
e-mail: jirina.pistakova@nn.cz

Místo práce: Frýdek-Místek

Nástup od: 18.07.2018