Podrobnější hledání

Nabídka práce - Obchodní manažer - Ústí nad Labem

Toto volné místo již není aktuální.

Místo výkonu práce: Špitálské náměstí č.p. 3517/1a, Ústí nad Labem.

Náplň práce: zajišťování prodeje otvorových výplní v daném regionu, vyhledávání nových zákazníků a péče o stávající

Požadujeme: řidičské oprávnění sk.B, praxe min.3 roky na obdobné pozici, odolnost vůči stresu, velmi dobré komunikační, organizační a analytické schopnosti, vysoké pracovní nasazení, uživatelská znalost MS Office, příjemné a seriózní vystupování. Vysoká míra samostatnosti, flexibility a odpovědnosti.

Nabízíme: mzdu 20 000 - 25 000,- Kč., zajímavé a náročné zaměstnání v prosperující firmě, možnost osobního a profesního růstu, zajímavé platové ohodnocení v návaznosti na výkonech.

Hlásit se na uvedený e-mail.

Místo práce: Ústí nad Labem

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: