Podrobnější hledání

Nabídka práce - ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - Most

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU

Požadavky:

Praxe v oboru podmínkou. Řidičský průkaz skupiny C, E podmínkou +profesní průkaz řidiče.

Náplň práce:

- řízení nákladních automobilů

- řízení souprav nákladního automobilu,

- úkoly spojené s řízením nákladních automobilů,

- ostatní úkoly uložené nadřízeným zaměstnancem

V případě oboustranné spokojenosti (zaměstnanec x zaměstnavatel) možnost převodu na pracovní poměr na dobu neurčitou.

Zaměstnanecké výhody: 25 dní dovolené, penzijní připojištění, závodní stravování, záruky výhod uzavřené kolektivní smlouvy, prémie, 13. plat, zaměstnavatel s 20.letou praxí

HLÁSIT SE: František Kašpar email: f.kaspar@dts-as.cz

Místo práce: Most

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: