Nabídka práce - Lisař plastů (obsluha strojů a zařízení) - Milotice nad Bečvou

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Pracovní náplň:

- obsluha přiděleného vstřikovacího stroje

- kontrola, opracování a balení plastových výrobků pro automobilový průmysl dle pracovního postupu

- kontrola dílů dle předepsaného plánu kontrol

- nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny, krátký a dlouhý týden)

- fyzicky nenáročná práce

Požadujeme:

- min. základní vzdělání, dokončené střední odborné vzdělání

- zodpovědný přístup k práci

- zájem se učit novým věcem

- ochota pracovat na směny

Nabízíme:

- náborový příspěvek ve výši 8 000 Kč

- stravenky ve výši 70 kč

- svoz zaměstnanců (Přerov - Lipník nad Bečvou - Hranice - Černotín - Milotice nad Bečvou)

- měsíční odměny

- 13. a 14. plat

Nepřetržitý provoz

Místo práce: Milotice nad Bečvou

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: