Podrobnější hledání

Nabídka práce - TECHNICI MĚŘENÍ - Kralice na Hané

Toto volné místo již není aktuální.

Nástup ihned. Životopisy zasílejte na adresu: kariera@linaplast.cz.

Požadujeme: VŠ / SŠ vzdělání technického směru, orientaci v technických výkresech, zkušenosti s měřením na SMS a tvorbou měřících programů (znalost SW Metrosoft), dobrou znalost práce na PC (MS Office), orientace při práci s 3D modely, samostatnost, spolehlivost, pečlivost, časovou flexibilitu. Mzda podle znalostí a schopností.

Hlavní náplň činnosti: měření dílů, komponentů a nástrojů na souřadnicovém 3D + optickém měřícím stroji, tvorba měřících programů, vyhodnocování výsledků měření / tvorba protokolů, prezentace výsledků měření.

Nabízíme: 25 dní dovolené¨, plně hrazené stravenky, práci v prosperující české firmě, přátelský kolektiv, firemní benefity (pololetní odměny, prémie, nápoje na pracovišti zdarma, firemní akce, výhodný mobilní tarif pro zaměstnance, flexipass), docházkový bonus 2 000 Kč, firemní parkoviště, pracovní poměr na dobu neurčitou.

Pružná pracovní doba

Místo práce: Kralice na Hané

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: