Podrobnější hledání

Nabídka práce - SPECIALISTÉ PO TELEFONU - Most

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

SPECIALISTÉ PO TELEFONU

Dosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa. Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.

Náplň práce:

- jednoduchá práce na PC

- poskytování služeb zákazníkům

Požadujeme:

- zodpovědný přístup k práci

- schopnost pracovat samostatně i v týmu

- komunikativnost

Co nabízíme:

- možno HPP i DPČ

- možnost vyplácení denní zálohové mzdy

- práce vhodná pro matky s dětmi (možnost úpravy prac. Doby)

- finanční bohusy, motivační soutěže (např. soutěž o dovolenou)

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání

- průměrný měsíční plat až Kč 32.000,- Kč

Nabízíme slušnou, nenáročnou a stabilní práci z kanceláře, pěkné pracovní prostředí v nových prostorách stabilní firmy s výborným kolektivem a profesionálním zaškolením.

HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 601 158 251 (8 - 16:30Hod.). Životopisy zasílejte na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě

Firma:
AVA Call s.r.o. - Pracoviště Most [1]
Most
1
434 01
Most

Kontaktní osoba:
Ilona Egydyová
tel: +420 601 158 251
e-mail: info@avacall.cz

Místo práce: Most

Nástup od: 18.06.2019