Podrobnější hledání

Nabídka práce - TELEFONNÍ KONZULTANT/-KA - Most

Volné místo v oboru Specialisté v oblasti marketingu

Popis:

TELEFONNÍ KONZULTANT/-KA

Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.

Náplň práce:

- poskytování informací zákazníkům

- jednoduchá práce na PC

Požadujeme:

- komunikativnost, chuť pracovat

- zodpovědný přístup k práci

Co nabízíme:

- dlouhodobé a stabilní zaměstnání

- HPP (možno i na DPČ)

- fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností

- matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba

- možnost kariérního růstu

- hledáme i zkušené operátory/-rky a teamleadery do vedoucích pozic

Rozšiřte řady zaměstnanců nejprestižnější a nejúspěšnější telekomunikační společnosti ve vašem okrese a okolí. Přijmeme nové kolegy do zákaznického kontaktního centra. Reprezentativní prostory, příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.

HLÁSIT SE: Egydyová Ilona, e-mail: firemnipece@outlook.com tel.: 604978199, osobně po předchozí telefonické domluvě

Firma:
Martin Vlček - Denwa s.r.o.
Most
U Města Chersonu 1595
434 01
Most

Kontaktní osoba:
Ilona Egydyová
tel: +420 604 978 199
e-mail: firemnipece@outlook.com

Místo práce: Most

Nástup od: 23.07.2019