Podrobnější hledání

Nabídka práce - Senior Lean Specialista - Česká Lípa

Volné místo v oboru Elektrotechnici, technici energetici technologové, normovači

Popis:

Pracovní náplň

-provádění a koordinace aktivit v rámci trvalého zlepšování ve společnosti

-zlepšování výrobních postupů a procesů, zavádění a školení standardů

-příprava plánů aktivit (implementace) do operativních plánů společnosti

-spolupráce s vedoucími jednotlivých oddělení

-navrhování aktivit vedoucích k úsporám, navrhování vhodných metodik k dosažení cílů, spolupráce na tvorbě plánu implementace

-využívání metodiky Lean jako nástroje pro efektivní řešení problémů ve výrobě

Požadujeme

-ukončené SŠ/VŠ vzdělání, nejlépe technického směru

-praxe 3-5 let v oblasti neustálého zlepšování ve výrobní společnosti

-komunikativní znalost anglického jazyka

-znalost MS Office na uživatelské úrovni

-znalost SAP výhodou

-znalost metod štíhlé výroby

-týmový hráč, pozitivní přístup k práci, schopnost rychle řešit problémy a určovat časové priority, odolnost vůči stresu, samostatnost, rozhodnost, organizační schopnosti, schopnost přijmout zodpovědnost

Nabízíme

-Zázemí v rozvíjející se nadnárodní společnosti

-Možnost dalšího profesního růstu

-Týden dovolené navíc (tedy 25 dnů dovolené ročně)

-Měsíční prémie za výsledky práce a odměny za Kaizeny (resp. změny k lepšímu)

-Roční výkonnostní odměnu

-Příspěvek na životní a penzijní pojištění po odpracovaném roce

-Dotované závodní stravování

-Zdravotní péče včetně očkování proti chřipce

-Sportovní a kulturní aktivity

-Zvýhodněné mobilní tarify

-Možnost flexibilní pracovní doby

První kontakt emailem:vase.prace@cz.transport.bombardier.com

Firma:
Bombardier Transportation Czech Republic a.s. - 001
Česká Lípa
Svatopluka Čecha 1205
470 01
Česká Lípa

Kontaktní osoba:
Michaela Knazovič Mádlová
tel: +420 487 802 607/602
e-mail: michaela.knazovic_madlova@rail.bombardier.com

Místo práce: Česká Lípa

Nástup od: 10.11.2017