Nabídka práce - Technik/čka oprav mobilních telefonů -www.mobilprovas.cz - Brno

Toto volné místo již není aktuální.

V případě zájmu o nabízenou pracovní pozici nás prosím kontaktujte VÝHRADNĚ na emailu prace@mobilprovas.cz

Na email prosím zašlete strukturovaný životopis s FOTKOU, spolu s průvodním dopisem v českém jazyce.

Pokud nás Váš profil zaujme, budete během jednoho týdne telefonicky kontaktováni a následně pozváni na osobní pohovor.

Inzerát je platný po celou dobu zveřejnění!

NÁPLŇ PRÁCE:

* pozáruční opravy mobilních telefonů běžných značek - Microsoft (Nokia), Samsung, LG, Sony, iGet, Apple, Lenovo, HTC, Blackberry, Aligator, Acer a další

* práce na PC a na internetu

* pracovní doba PO-PÁ 8:00-16:45

NABÍZÍME:

*zázemí stabilní a dynamicky rozvíjející se společnosti

* práce s nejnovějším SW i HW vybavením

* příjemné pracovní prostředí na nové centrále společnosti Brno - Královo pole, Košinova 93

* možnost seberealizace v zajímavé, odpovědné a samostatné práci

* motivující finanční ohodnocení

* zajímavá a dobře ohodnocená práce

* možnost nástupu IHNED

* plat 18.800,-Kč - 26.000,-Kč - vše se odvíjí od Vaší zručnosti

* zaškolení

POŽADUJEME:

* manuální zručnost, pečlivost

* minimálně základní znalost technické Angličtiny

* znalost práce na PC na vynikající úrovni

* optimismus, morální a trestní bezúhonnost

* spolehlivost a zodpovědnost

* chuť pracovat a učit se novým věcem

* zkušenosti s pájením BGA, micro BGA - horkým vzduchem jsou výhodou

TYP PRACOVNÍHO ÚVAZKU:

* hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou

Místo práce: Brno

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: