Nabídka práce - Slévárenský dělník (obsluha strojů a zařízení) - Třemošnice

Volné místo v oboru Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)

Popis:

Pracoviště: Hedvikov 1.

Náplň práce: pomocné práce při výrobě odlitků ve slévárně, ruční apretace, pomocné práce u lisu, kontrola odlitků a jejich třídění.

Požadujeme: ochotu pracovat ve směnném provoze, manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu a schopnost učit se nové věci.

Nabízíme: výplatu pravidelně a včas, pět týdnů dovolené, příspěvek na dopravu (od vzdálenosti 15 km), telefonování za zvýhodněný tarif, závodního lékaře v areálu firmy, stravenky, závodní jídelnu a příspěvek na stravování, příspěvek na pojištění odpovědnosti za škody (po odpracování 12 měsíců), věrnostní odměny.

Nepřetržitý provoz

Firma:
KOVOLIS HEDVIKOV a.s.
Třemošnice
1
538 43
Třemošnice

Kontaktní osoba:
Zuzana Pošíková
tel: +420 773 771 217
e-mail: z.posikova@kovolis-hedvikov.cz

Místo práce: Třemošnice

Nástup od: 01.04.2017