Podrobnější hledání

Nabídka práce - Skladník - lisovna - Boskovice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Požadované dovednosti:

- SOU

- zodpovědnost, spolehlivost, důslednost

- znalost práce s PC

- zkušenosti s VZV a platný průkaz VZV výhodou

- dobrý zdravotní stav

Náplň práce:

- organizace skladového hospodářství

- chystání materiálu dle balících listů

- balení materiálu k přepravě zákazníkům

- příjem a výdej materiálu

- manipulace s VZV, udržování pořádku na pracovišti

Nabízíme:

- smlouvu na hlavní pracovní poměr

- dobré platové ohodnocení

- osobní benefity jako 13.tý plat, příspěvek na stravování apod.

- práci v příjemném kolektivu a moderním prostředí

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na adresu personalni@colorprofi.cz

Místo práce: Boskovice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: