Podrobnější hledání

Nabídka práce - Jiskřič na hloubičce - Jihlava

Toto volné místo již není aktuální.

Náplň práce: vyjiskřuje tvarové trny formy, tvar, průvlak, kužel. Spolupracuje s technologem při přípravě výroby elektrod. Sestavuje pracovní program pro jiskření. Odpovídá za kvalitu prováděné práce.

Požadujeme:

min. SOU strojního zaměření

znalost samostatného programování výhodou

výborná znalost čtení technické dokumentace

manuální zručnost, pečlivost

Nástup: ihned/dohodou, mzda: dle praxe

V případě, že máte o uvedenou pozici zájem a splňujete naše požadavky, zašlete svůj životopis na: personalni@ttmetea.cz. Do předmětu uveďte "JISKŘIČ NA HLOUBIČCE - MODYNAS".

Dvousměnný provoz

Místo práce: Jihlava

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: