Nabídka práce - Pracovník vztahu k veřejnosti Turistického informačního centra Pardubic - Pardubice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Místo výkonu práce Pardubice - náměstí Republiky 1.

Požadavky na uchazeče:

o úplné SŠ vzdělání, VŠ vzdělání výhodou

o dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem

o znalost německého jazyka výhodou

o výborné komunikační dovednosti, příjemné vystupování a kultivovaný projev, samostatnost

o možnost čelit stresovým situacím, časová flexibilita

o trestní bezúhonnost

Náplň práce:

o každodenní komunikace s klienty, návštěvníky informačního centra

o správa webových stránek a sociálních sítí (vkládání příspěvků, aktualizace informací)

o zprostředkování prodeje vstupenek na kulturní akce

o zprostředkování a případné zajištění průvodcovských služeb

o aktualizace kalendáře akcí a seznamu turistických objektů

o administrativní činnost spojená s provozem informačního centra

o příprava podkladů pro propagaci Pardubicka

Zaměstnanecké výhody:

o zázemí v příspěvkové organizaci

o zajímavou práci v dynamickém prostředí

o 5 týdnů dovolené

o příspěvek na stravování formou stravenek

o platové ohodnocení dle praxe

Uchazeč podá písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti:

o jméno, příjmení, titul

o datum a místo narození

o místo trvalého pobytu

o adresu pro doručování, e-mailovou adresu, telefonní kontakt

K přihlášce přiložte:

o strukturovaný životopis

o motivační dopis

o ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, popř. kopie dalších dokladů osvědčujících znalosti a dovednosti

o výpis z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce)

o souhlas se zpracováním osobních údajů dle zákona 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů

Lhůta, způsob a místo doručení přihlášek:

Motivační dopisy spolu se strukturovaným životopisem zasílejte nejdéle do 20. 8. 2017 na adresu:

Kulturní centrum Pardubice

nám. Republiky 1

530 02?Pardubice

Výběrové řízení bude probíhat v týdnu od 28. 8. do 31. 8. 2017

Uzavřenou obálku označte svým jménem a adresou/ heslem "výběrové řízení 04/2017".

Místo práce: Pardubice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: