Podrobnější hledání

Nabídka práce - Technický kreslič/konstruktér - Domažlice

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

Náplň práce:

- Konstrukční práce dle zadané specifikace

- Tvorbu 3D modelů a výkresové dokumentace

- Návrh a optimalizaci konstrukčních návrhů

- Podpora oddělení výroby prototypů

- Podpora ostatních oddělení a dodavatelů při zavádění zakázky do seriové výroby

Očekáváme:

- SŠ/VŠ (výhodou technické zaměření), vhodné i pro absolventy SŠ, kteří se chtějí dále rozvíjet

- Praxi v oblasti návrhu svařovaných konstrukcí nebo na podobné pozici

- Znalost tvorby výkresové dokumentace

- Praxi v CAD programu Catia V5, Siemens NX nebo jiného 3D konstrukčního programu - stačí krátká praxe

- znalost NJ pro práci s projektovou dokumentací

- NJ na komunik. úrovni (ochota zdokonalovat se v německém jazyce)

- spolehlivost, samostatnost

- technické myšlení a prostorová představivost

- flexibilitu

- dobrá znalost práce na PC

- řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

- Zaškolení a jistota pracovního místa

- Zajímavé mzdové ohodnocení

- Další zaměstnanecké výhody

Místo práce: Domažlice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: