Podrobnější hledání

Nabídka práce - Strážný/á s řidičským průkazem - Praha

Toto volné místo již není aktuální.

Nechodit na adresu fyzického pracoviště. Personalista nesedí na daném pracovišti.

MVP: Veselská č.p. 663, Letňany

Kontakt: tel.: 800 111 112, e-mail: nabor@m2c.eu

Náplň práce:

• Ochrana a ostraha majetku klienta

• Komunikace s návštěvníkem – poskytování potřebných informací

• Pochůzková činnost v rámci střeženého objektu

• Kontrola čistoty a vybavení objektu

• Výjezdy - v okolí objektu

Požadavky:

• Chuť pracovat

• Trestní bezúhonnost

• Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

• Nadstandardní finanční ohodnocení

• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti

• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

• Náborový příspěvek po odpracování 3 měsíců

• Možnost profesního i platového růstu

• Bohatý motivační program

• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace

• Možnost zajištění ubytovny

Pokud Vás naše nabídka zaujala a splňujete naše podmínky, přijďte za námi buď v rámci náborových dnů, které probíhají každý den od 9 do 17 na adrese Spálená 29 - 3.patro, Praha (nedaleko metra B - Národní třída).

Můžete také zaslat životopis na prace@m2c.eu (do předmětu uveďte název pozice včetně lokality)nebo zavolat na naši bezplatnou linku 800 111 112.

Dvousměnný provoz

Místo práce: Praha

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: