Nabídka práce - Kontrolor kvality ve slévárenské výrobě - Čelákovice

Toto volné místo již není aktuální.

nabízíme . náborový příspěvek 5000,-kč rozdělen: po nástupní praxi 3 měsíce 2500,-Kč , po uplynutí 6 měsíců 2500,-Kč

výkonnostní odměny, čtvrtletní odměny, příplatky

požadujeme: praxi ve výrobní společnosti

(absolventy zaučíme), orientace ve výkresové dokumentaci,technické znalosti, znalost práce s měřícími prostředky, uživatelská práce PC

vzdělání strojírenského směru

náplň práce : provádění vizuální a základní rozměrové kontroly odlitků, měření tvrdosti, dohled nad kvalitou odváděné práce, vstupní příprava vzorků pro laboratoř.

Dvousměnný provoz

Místo práce: Čelákovice

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: