Podrobnější hledání

Nabídka práce - PRODEJCE/KYNĚ AUTOMOBILŮ - Frýdek-Místek

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

A16 a:30/5/2018

Pracovní doba 8:30-17:00 hod.

Požadujeme:

- ukončené SŠ vzdělání, ŘP sk. B, znalost práce na PC, (zejména MS Office) prodejní dovednosti, praxe v obchodní činnosti vítána, zájem o obor, samostatnost, flexibilita, loajalita

Náplň práce:

- prodej vozidel, doplňků, úvěrových a pojistných produktů, péče o stávající klienty, získávání nových, tvorba cen, fakturace, objednávky vozidel, kompletace a archivace dokumentů k obchodním případům

Nabízíme:

- základní mzda + prémie dle výkonu, zaměstnanecké benefity

Kontakt životopisy zasílejte na e-mail klich@autoemistar.cz .

Místo práce: Frýdek-Místek

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: