Nabídka práce - PROGRAMÁTOR/KA (VHODNÉ I PRO OZP) - Třanovice

Volné místo v oboru Programátoři počítačových aplikací

Popis:

A16 a:9/10/2018 (VHODNÉ I PRO OZP)

Programátor/ka JavaScript - Fronted

Práce na HPP, vhodné i pro absolventa.

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- dobrá znalost programování v JavaScript (znalost jQuery, leaflet, JS framework výhodou)

- dobrá znalost HTML a CSS

- orientace v responsivním designu (znalost Bootstrap, LESS, BEM, Flexbox výhodou)

- dobrá znalost technické AJ

- řidičský průkaz skupiny B

- organizační schopnosti, samostatné řešení svěřených úkolů v rámci týmu.

Náplň práce:

- vývoj nových aplikací v oblasti SmartCity a IoT

- vývoj nových aplikací v oblasti dopravní telematiky

- komunikace s kolegy a partnery v rámci organizace

- budování a udržování nadstandardních vztahů se zákazníky.

Nabízíme:

- zázemí stabilní společnosti

- školení a další odborné vzdělávání

- odpovídající platové ohodnocení

- zaměstnanecké výhody po zapracování.

Zájemci posílejte své CV na e-mail info@masterit.cz

Pružná pracovní doba

Firma:
MASTER IT Technologies, a.s. - pracoviště Třanovice
Třanovice

Třanovice

Kontaktní osoba:
Kateřina Labudová
tel: +420 734 268 093
e-mail: info@masterit.cz

Místo práce: Třanovice

Nástup od: 09.10.2018