Podrobnější hledání

Nabídka práce - Inženýr kvality - Velemyšleves

Toto volné místo již není aktuální.

Popis:

místo výkonu práce: Triangle Velemyšleves

Náplň práce:

- řeší kvalitativní problémy

- je v kontaktu se zákazníky a řeší jejich požadavky

- podílí se na tvorbě dokumentace

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- předchozí praxe v oblasti kvality v mezinárodní výrobní společnosti

- dobrá znalost systémů řízení kvality ISO TS 16949, VDA, ISO 14001

- znalost technické dokumentace

- znalost anglického jazyka v písemné i mluvené formě

- znalost německého jazyka výhodou

- orientace na zákazníka

Nabízíme:

- zajímavé platové ohodnocení

- možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)

- 20 dní dovolené a až 5 dní osobního volna navíc

- flexibilní pracovní dobu

- dotované stravné

- další firemní benefity po zkušební době

e-mail:mmalcovska@cz.gestamp.com

Místo práce: Velemyšleves

Můžete zkusit nové hledání nebo si vybrat z jiných inzerátů v tomto okrese, např. následující volná místa: